WIELKA BAZA GENEALOGICZNA

Czy jesteśmy jedną rodziną? Sprawdźmy to! Stwórzmy wielką bazę genealogiczną zawierającą informacje o szlachcie północnego Mazowsza.

Wszyscy dotychczasowi zarejestrowani użytkownicy Wielkiej Bazy Genealogicznej mają możliwość edycji drzewa. Każda osoba, która również chce otrzymać możliwość dodawania kolejnych osób i uzupełniania informacji o już istniejących – musi dokonać rejestracji przez poniższą stronę.
 
Wszystkie dodawane informacje są przed ich wyświetleniem weryfikowane przez zespół moderatorów. Proszę zatem o skrupulatność i dokładność podczas wpisywania nowych informacji i każdorazowe dodawanie źródeł. Tylko w ten sposób możemy wspólnie stworzyć coś wartościowego!

Kto może znaleźć się w poniższym drzewie?

Dodana może być osoba, która spełnia jeden z dwóch poniższych warunków:

1) mężczyzna lub niewiasta, która w prostej linii męskiej pochodzi ze szlachty północnego Mazowsza, którego/którą można połączyć z osobami, które już znajdują się w bazie. Np. może być to ojciec, matka, brat, siostra, stryj et c. osoby, która jest w poniższym drzewie genealogicznym.

2) żona(niezależnie od pochodzenia) mężczyzny z pkt. 1

Chcesz dodać kogoś do drzewa?

Najpierw zarejestruj  się na stronie Wielkiej Bazy Genealogicznej (link poniżej). Następnie zostaniesz zatwierdzony przez administratora. Wtedy wystarczy się zalogować i można dokonywać edycji drzewa!

Z góry dziękuję za Państwa pomoc. Nie jeden raz przekonaliśmy się, że wspólnie możemy tworzyć wspaniałe projekty. Zapraszam Państwa najserdeczniej do współpracy. W pojedynkę możemy mało, razem wiele! 😉

Kliknij tutaj, aby przejść do WIELKIEJ BAZY GENEALOGICZNEJ

Źródło zdjęcia:  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szlachta_w_Polsce#/media/File:Szlachta_in_costumes_of_the_Voivodeships_of_the_Polish-Lithuanian_Commonwealth.PNG